Опис товару
Відеокамера DS-2CE72DF8T-F Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | колір |
| Кути огляду | 106 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.0003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | 40 м |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | авто |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 130 дБ |
| Налаштування зображення | STD / HIGH-SAT / HIGHLIGHT |
| Живлення | DC 12В ± 15% |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 110 / 98 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴


