Опис товару
Відеокамера DS-2CE76D3T-ITPF Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / ч / б |
| Синхронізація | Внутрішня |
| Кути огляду | H: 106˚ |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920х1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P (1-25 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Низький / середній / високий |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR (1-9 рівнів) |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI / AHD / CVI / CVBS) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало |
| Повільна витримка затвора | Макс. 16х |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Ø 85.8 / 70 мм |
| Вага | 127 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴


