Опис товару
Відеокамера DS-2CE79DF8T-AZE Hikvision 2Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 92.3° - 34.2°, В: 48.4° - 19°, Д: 112.2° -39.2° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.0003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| BLC | Підтримує |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø24 |
| Керування підсвічуванням | авто/вимк |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот:0° - 360°, нахил: 0° - 75°, оберт: 0° - 360° |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування і 4 зони детекції руху |
| Живлення | 12В DC/24В AC±20%/PoC.at |
| Потужність споживання | 12.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Розміри | Ø 141.4 / 134.7 мм |
| Вага | 840 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 675,50 ₴



