Опис товару
Відеокамера DS-2CD1327G0-L Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | видиме світло |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | По горизонталі: 107 °, по вертикалі: 56 °, по діагоналі: 127 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F 1.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 с ~ 1 / 100,000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 360 °; нахил: 0 ° - 75 °; обертання: 0 ° - 360 ° |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контраст, різкість, режим обертання, посилення і баланс білого |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (Підтримка NFS, SMB / CIFS) |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Відеобітрейт | 32 кбіт / с- 8 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | DC 12 В ± 25% |
| Потужність споживання | 3,6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C ... + 60 ° C |
| Робоча вологість | 95% або менше |
| Розміри | 110 / 101 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 028 ₴







