Опис товару
Відеокамера DS-2CD1743G0-IZ(C) Hikvision 4Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Тригери тривоги | Обнаружение движения, подделка видео, аномалия |
| Кути огляду | Г: 102°-31°; В: 54°-17°; Д: 123°-35° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440 20 к/с, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 355 °, нахил: 0 ° - 70 °, оберт: 0 ° - 355° |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 11.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 141 / 100 мм |
| Вага | 820 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 975 ₴








