Опис товару
Відеокамера DS-2CD1123G0E-I Hikvision 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 32 Кбіт / с ~ 8 Мбіт / с |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, переповнення жорсткого диска, |
| Кути огляду | Горизонтальний: 114 °, Вертикальний: 62 °, Діагональ: 135 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 кадрів / с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| ROI | 1 зона |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів / с |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S), ISAPI |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Аудіокомпресія | G722.1 / G711ulaw / G711alaw / G726 / MP2L2 / PCM |
| Живлення | DC12В ± 25% |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ø111 / 82.4 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴








