Опис товару
Відеокамера DS-2CD1743G0-IZ Hikvision 4Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Кути огляду | Г: 98°-28°; В: 51°-16°; Д: 115°-32° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 2560 × 1440, 2304×1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП - 20к / с, 3Мп - 25к / с, 1080р - 25к / с, 720р - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c, VGA - 25к / с, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10М / 100М) |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), Локальний ПК, SD-карта до 128 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,iVMS-5200 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IG |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 50 ° C |
| Розміри | Ø141 / 100 мм |
| Вага | 820 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 803 ₴









