Опис товару
Відеокамера DS-2CD2463G0-IW(W) Hikvision 6Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3072x2048) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| PIR-сенсор | 10 м, Г: 90°, В: 80° |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1280 × 720, 640 × 360, 352 × 288 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 97°, В: 67°, Д: 121° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3072 × 2048 20 к/с; 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 128 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC, 0.5 A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 103 / 65 / 33 мм |
| Вага | 128 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 903 ₴









