Опис товару
Відеокамера DS-2CD2T43G0-I8 black Hikvision 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Flip | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 25к / с (1280х720, 640х360, 352х288) |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, шифрування HTTPS, аутентифікація 802.1X (EAP-TLS 1.2, EAP-LEAP, EAP |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | Г: 103°; В: 58°; Д: 123° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 с - 1 / 100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2688х1520, 2560х1440, 2304х1296, 1920х1080, 1280х720, 640х480, 640х360, 320х240 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25 к / с (2688х1520,2560х1440,2304х1296,1920х1080, 1280х720) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | підтримується |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360 °, нахил: 0 ° -100 °, обертання: 0 ° -360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | підтримується |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Кількість потоків | 4 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25 к / с (640х480, 640х360, 320х240) |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE7 і більш нові версії, Chrome 42 і більше старі версії, Firefox 52 і більше старі версії, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af, Class 3) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD карта до 128ГБ |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, Hik-Central |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 16 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Живлення | DC 12 В ± 25% |
| Потужність споживання | DC: 12 В, 0.95A, max. 11.5Вт, PoE: 36В-57В, 0.35A-0.1A, max. 12.5Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | Ø105 / 300мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 984 ₴









