Опис товару
Відеокамера DS-2CD2T45FWD-I8 Hikvision 4Mp f=2.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | Авто (ІК-фільтр) / Колір / Ч-Б / Розклад |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720p / D1 / VGA / CIF - 25к / с |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| SVC | Підтримує кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Кути огляду | Г: 109°, В: 60°, Д: 131° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП / 3Мп / 1080р / 720р - 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °, нахил: 0 ° ~ 100 °, обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Налаштування зображення | Режим повороту, насиченість, яскравість, контрастність, різкість і баланс білого |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1, VGA, CIF - 25к / с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1х RJ45 10M / 100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR, Micro SD до 128ГБ |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Відеобітрейт | 32 КбІт/с - 16 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNM |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | Ø105 / 300 мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 180 ₴









