Опис товару
Відеокамера DS-2CV1021G0-IDW1(D) Hikvision 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | День / Ніч / Авто / Розклад |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний вхід в систему |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіобітрейт | 64Kбіт / с (G.711) / 16Kбіт / с (G.722.1) / 16Kбіт / с (G.726) / 32-192Kбіт / с (MP2L2) |
| Кути огляду | H: 115 °; V: 62 °; D: 136 ° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 100,000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080, 1280x720 - 25 к / с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: -90 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 90 ° |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість налаштовуються клієнтським програмним забезпеченням |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640x480, 640x360, 320x240 - 25 к / с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| Локальне сховище | Micro SD карта до 256ГБ |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi IEEE802.11 b / g / n, 2,412 ГГц - 2,472 ГГц, ширина смуги каналу 20 МГц, 11b: 11Mбіт / с, 11g: |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45, Wi-Fi |
| Метод зберігання | ANR, Micro SD |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | VMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт / с - 8 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Кількість одночасних підключень | До 6 каналів |
| Аудіокомпресія | G.711 / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 99 / 68 / 66 мм |
| Вага | 272 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴









