Опис товару
Відеокамера DS-2CV2Q21FD-IW(W) Hikvision 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Відношення сигнал/шум | 50 дБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр |
| Тригери тривоги | Відстеження руху, виявлення руху, виняток (мережа відключена, IP-адреса конфлікт, незаконний вхід, ж |
| Безпека | Захист паролем, складний пароль, фільтр IP-адрес, водяний знак |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° -355°, нахил: -10° -90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 360 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, SDK |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | microSD/SDHC/SDXC карта 256 Гб, NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 5В DC ± 10%, micro USB |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C - 40°C |
| Розміри | Ø 82.4 / 113.6 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴








