Опис товару
Відеокамера DS-2CV2U21FD-IW(W) Hikvision 2Mp f=2.8mm Wi-Fi
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіобітрейт | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.722.1) / 16Kbps (G.726) / 32-160Kbps (MP2L2) |
| Кути огляду | Г: 112°, В: 60°, Д: 132° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.028 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x720, 704x576, 352x288, 640x480, 320x240 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 ×720 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: -70° - 25° |
| Аудіоінтерфейси | 1 вбудований мікрофон, 1 вбудований динамік |
| Налаштування зображення | Яскравість, насиченість, різкість, контраст |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 360 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n) 2.4 ГГц |
| Метод зберігання | microSD до 256 Гб, ANR і NAS (NFS,SMB/CIFS) |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | робота з клієнтським ПЗ: iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500, iVMS-5200 |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Аудіокомпресія | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Живлення | DC 5В ± 15 % |
| Потужність споживання | <6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Розміри | Ø64 / 112 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴








