вверхвниз

Відеокамера із сонячною батареєю DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 Hikvision 4Mp f=4mm 99-00007784
- Немає в наявності
- Код: 99-00007784
22 299 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера з сонячною батареєю DS-2XS2T41G0-ID/4G/C04S05 Hikvision 4Mp f=4mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Кути огляду | Г: 83.7°, В: 44°, Д: 99.5° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 12.5 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 1 для головного потоку |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон і динамік |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 640 × 480, 640 × 360 12.5 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Підтримка 4G | Так |
| Мережеві інтерфейси | 4G (LTE-TDD, LTE-FDD, WCDMA, GSM), 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | ANR, microSD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 246 / 156 / 214 мм |
| Вага | 1.2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 299 ₴









