Опис товару
Відеореєстратор DS-7108NI-Q1(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 16 |
| IP-камери | 8 |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Перегляд архіву | 8 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| Вхідний потік | 60 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 канал - 4Мп, 4 канала - 1080p |
| Відеокодек | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Живлення | 12В DC, 1.5 А |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 200×200×48 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 735 ₴






