Опис товару
Відеореєстратор DS-7604NI-K1(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K (4096 x 2160), 4K (3840 x 2160), 2K (2560 x 1440)/60 Hz, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Внутрішні HDD | 1 SATA (до 8 Тб) |
| Вхідний потік | 40 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 8 MP (30 к/с)/5 канал 1080p (30 к/с) |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих двосторонній |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | 2 × USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTT |
| Аудіокомпресія | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726 |
| Живлення | 12В DC, 1.3 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815 ₴









