Опис товару
Відеореєстратор DS-7104NI-K1/W/M(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 4 |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6Тб |
| Вхідний потік | 50 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 2 канала 1080р/ 1 канал 4МП |
| USB-вихід | 2× USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100M |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260×246 ×48 мм |
| Вага | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴









