Опис товару
Відеореєстратор DS-7608NI-K2/8P/4G Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| IP-камери | 8 |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Перегляд архіву | 8 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 6Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| PoE-порти | 16 RJ45 (10M / 100M) |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/ 3 MP/1080p |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 8MP, 2 канали 4МП, 4 канали 1080р при 25 кадрах в секунду |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих RCA |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 220 В АС |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD та PoE |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 195 ₴





