Опис товару
Відеореєстратор DS-7616NXI-I2/S(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис і сигналізація POS тригера |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080; CVBS: 704x576 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10 Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Захист периметра (пошук) | 4 канала 2МП (до 12 правил) |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 (відео), 4 (фото) |
| Розпізнавання облич (режим) | 16 бібліотек по 10 000 облич |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | (32 MP/24 MP для 1 канала) 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/ DCIF/2CIF/CIF/Q |
| Аудіоінтерфейси | Вх/Вих: 1/1, RCA |
| Відеокодек | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTT |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 15 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 1.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 375 ₴





