Опис товару
Відеореєстратор DS-7608NI-K2/8P Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| IP-камери | 8 |
| Роздільна здатність відеовиходу | 3840x2160, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720, 1024х768 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Мультиекранний режим | 1/4/8 |
| Перегляд архіву | 1/4/8 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 6Тб кожен |
| Режим пошуку | Дата і час, детектор руху, точний пошук (з точністю до секунди), Smart пошук |
| Відеодетекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| PoE-порти | 8 портів (бюджет 120 Вт) |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 8Мп, 4 канали - 4МП, 8 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF 2.4, CGI Conformant |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1-HDMI, 1-VGA (незалежні) |
| USB-вихід | 2 порти (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | Відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд, цифровий зум |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Стандарт мережі | HTTP, TCP / IP, IPv4 / IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, IP Search (Support Dahua IP |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000М) |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP / IP, IPv4 / IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, IP Search (Support Dahua IP |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | AC 220В |
| Потужність споживання | ≤ 180 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 0% - 90% |
| Розміри | 385 × 315 × 52мм |
| Вага | 3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 374 ₴





