Опис товару
Відеореєстратор DS-7632NI-K2 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| IP-камери | 32 каналу |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160; VGA: 1920 × 1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/16 |
| Внутрішні HDD | 2 SATA III до 6TB кожен |
| Режим пошуку | Розумний пошук обраної області в відео |
| Відеодетекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 8Мп, 4 канали - 4МП, 8 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA (незалежні) |
| USB-вихід | 2 USB порти (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 15Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 385×315×52мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 673 ₴




