Опис товару
Відеореєстратор DS-7616NI-I2 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 4 / 1 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (3840x2160); VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/16 |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 10Тб кожен |
| Відеодетекція | Виявлення VCA підтримується |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Підтримка роздільної здатності | (32 MP, 24 MP для одного каналу) 12Мп / 8Мп / 5Мп / 3Мп / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 1 HDMI, 1 VGA (незалежні) |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M) |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 12В DC, 3.33 A |
| Потужність споживання | <15Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 385 x 315 x 52 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 895 ₴





