Опис товару
Відеореєстратор DS-7616NI-Q1 (C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 64 |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K(4096 x 2160); VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8Тб |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 8 МП 25 к/с; 5 каналів 1080p 25 к/с |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 x USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTT |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 188 ₴





