Опис товару
Відеореєстратор DS-7716NI-K4 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| IP-камери | 16 каналів до 8MP |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 6 Тб |
| Режим пошуку | Розумний пошук по обраній галузі в відео |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| RS232 | 1 порт, для зв'язку з клавіатурою |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 канали 8МП, 4 канали 4 МП, 8 каналів 2 МП 25 к / с |
| Аудіоінтерфейси | 1 двосторонній RCA |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 + / H.264 / MPEG4 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB порту (1 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2 RJ-45 10/100/1000 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 20-80 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 445 × 400 × 71мм |
| Вага | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 660 ₴






