Опис товару
Відеореєстратор DS-7732NI-K4/16P Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| IP-камери | 32 каналу |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840x2160; VGA: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/16 |
| Перегляд архіву | Інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення |
| Внутрішні HDD | 4 - SATA III Ports, до 6TB кожен |
| Режим пошуку | Розумний пошук обраної області в відео |
| Відеодетекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| Режим резервного копіювання | USB / мережа |
| RS232 | 1 порт |
| PoE-порти | 16 (802.3 af / at) |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 1.3МП, 720p, D1 etc. |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 3 USB порту (2 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ-45 Port (1000M) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 100 to 240 VAC |
| Потужність споживання | <20W (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 445х400х71мм |
| Вага | ≤5kg |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 768 ₴







