Опис товару
Відеореєстратор DS-7732NI-I4/16P(B) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| IP-камери | 32 каналу до 12MP |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 3840 × 2160; VGA: 2560x1440; HDMI2: 1920x1080 |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Режим запису | Повна запис каналів з дозволом до 12MP |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9/16 |
| Перегляд архіву | Розумне відтворення, щоб поліпшити ефективність відтворення |
| Внутрішні HDD | 4 - SATA, до 8TB кожен |
| Режим пошуку | Підтримує VCA пошук відеофайлів, що спрацьовують при пожежі / температурі / різниці температур |
| Вхідний потік | 256 Мбіт/с |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| PoE-порти | 16 RJ45 (10M / 100M) |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 12 MP / 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QC |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2 HDMI, 1 VGA |
| USB-вихід | 3 USB порту (2 USB 2.0, 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200 Hik-Connect, HikCentral |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 100 to 240 VAC |
| Потужність споживання | ≤20 W (без PoE) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 445 × 400 × 71 мм |
| Вага | ≤ 5 kg (без HDD) |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 313 ₴






