Опис товару
Відеореєстратор DS-7716NI-I4/16P(B) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 128 |
| IP-камери | 16 каналів, до 12 Мп |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI1: 4K (3840x2160); VGA1: 2K (1920x1080); HDMI2: 1920х1080 |
| Двостороння розмова | 1-канальний, RCA (2.0 Vp-p, 1 кОм) |
| Внутрішні HDD | 4 SATA до 8ТБ кожен |
| Режим пошуку | Смарт-пошук для ефективного відтворення |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| PoE-порти | 16 RJ45 портів 10 / 100Мб / с, 200 Вт, IEEE 802.3 af / at |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 12Мп, 8 Мп, 6Мп, 5Мп, 3 М, 1080p, 720p |
| Частота кадрів (головний потік) | Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеокодек | H.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Відеовихід | 2 HDMI, 1 VGA, 1 TV |
| USB-вихід | 1х - USB 3.0, 2x - USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100/1000 самоадаптівний Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS |
| RS485 | 1 (напівдуплекс) |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | AC100-240B |
| Потужність споживання | 20Вт (без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 445 х 400 х 71 мм |
| Вага | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 510 ₴






