Опис товару
Відеореєстратор DS-7616NI-Q2(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 16 |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4096 x2160; VGA: 1920×1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 8 Тб кожен |
| Відеодетекція | Програмний детектор, VCA події з камер |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 8МП, 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080p, 720p |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8Мп, 5 каналів - 1080p |
| Відеокодек | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | 2 USB 2.0 |
| Кількість жорстких дисків | 2 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Живлення | 12В DC, 3.33 A |
| Потужність споживання | 15 Вт (Без HDD) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 385×315×52 мм |
| Вага | 1.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 448 ₴





