Опис товару
Відеореєстратор DS-7716NXI-I4/S(C) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 16 каналів |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840×2160; VGA: 1920×1080 |
| Двостороння розмова | 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA |
| Мультиекранний режим | 1/2/4/6/8/9/16 |
| Перегляд архіву | 16 каналів |
| Внутрішні HDD | 4 - SATA до 10 Тб кожен |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Захист периметра (канали) | 4 канали детекції |
| Захист периметра (пошук) | Пошук по цільової класифікації |
| Розпізнавання облич (пошук) | 1 (відео), 4 (фото) |
| eSATA | 1 порт |
| RS232 | 1 порт |
| Тривожні (релейні) виходи | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | до 12 Мп (32 и 24 Мп для 1 канала) |
| Частота кадрів (головний потік) | 16 каналів 25 к/с |
| Відеокодек | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Відеовихід | 2 HDMI, 1 VGA, 1 CVBS |
| USB-вихід | 3 (2 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| Кількість жорстких дисків | 4 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 2x RJ45 (10 / 100 / 1000 М) |
| RS485 | 1 |
| Тривожні входи | 16 |
| Живлення | 220В АС |
| Потужність споживання | 30 - 80 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 445 × 400 ×75 мм |
| Вага | 5.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 576 ₴






