Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2DF8225IX-AELW(T3) Hikvision 2Mp f=5.9-147.5mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 250пк / м, 203.4 м |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -20 ° ~ 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 280 ° / с, нахил: 250 ° / с |
| Налаштування дій при простої (Idle Motion) | Вихід на попередню / патрулювання / шаблон / автосканування / сканування кута / випадкове сканування |
| Швидкість ручного керування | Поворот: 0.1 ° ~ 210 ° / с, Нахил: 0.1 ° ~ 150 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Відновити стан PTZ і об'єктива після перезавантаження |
| Режими роботи PTZ | 8 зон по 32 предустановки; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Налаштування швидкості PTZ | Підтримує |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню, патрулювання, шаблон. Запис на SD карту, NAS, FTP. Відправлення повідомлень на: |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Склоочисник | Так |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920x1080 - 25к / с |
| Тригери тривоги | Детектор руху, Smart функції, Винятки, Входи тривоги. |
| SVC | Підтримує |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу); HTTPS-шифрування |
| Кути огляду | Горизонтальний: 59.8 ° - 3.3 °, вертикальний: 33.7 ° - 1.9 °, кут огляду по діагоналі: 65 ° - 3.8 ° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Фокусна відстань | 5.9-147.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 400 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.5 - F3.4 |
| Швидкість затвора | 1c. -1 / 30,000 с. |
| Керування підсвічуванням | Smart ІК |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25к / с, 1920x1080 - 50к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 25пк / м, 2034.5 м |
| Спостереження за об'єктом | 63пк / м, 807.3 м |
| Розпізнавання об'єкта | 125пк / м, 406.9 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | Підтримує |
| Керування фокусом | Авто / ручний / напівавтоматичний |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), швидкий фокус, регіональний фокус, регіональна експозиція |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1-кан вхід, 2 до 2.4 V [p-p], 1 KΩ ± 10%; 1-кан вих. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 441 ₴









