вверхвниз

PTZ-відеокамера DS-2DE4225IW-DE (S5) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-120mm 99-00004843
- Немає в наявності
- Код: 99-00004843
20 412 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2DE4225IW-DE (S5) with brackets Hikvision 2Mp f=4.8-120mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, Нахил: -15 ° - 90 ° |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Відношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Поворот: 80 ° / с, Нахил: 80 ° / с |
| Швидкість ручного керування | Поворот: 0.1 ° - 80 ° / с, Нахил: 0.1 ° - 80 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів по 32 предустановки; 4 сценарії |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1080р - 25к / с |
| Кути огляду | Г: 57.6° - 2.5°; В: 34.4° - 1.4°; Д: 64.5° -2.9° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30000 с |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с, 720р - 25к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | динамічне відстеження обличчя, фіксована область, осн. потік, підпотік, 3-й потік з підтримкою 8 обл |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування, полігонна зона, мозаїчна маска, налаштування кольору маски |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Підтримка браузерів | IE 8 to 11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Оптичний зум | 25x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR, microSD до 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Відеобітрейт | 32 кбіт/с - 16384 кбіт/с |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | ADC 12, PC, PC+10% GF |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | Ø 165 / 290 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 412 ₴








