вверхвниз

PTZ-відеокамера DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm 99-00004763
- Немає в наявності
- Код: 99-00004763
58 577 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) Hikvision 4Mp f=5.9-188.8mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 306 м |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Відношення сигнал/шум | 52 дБ |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів |
| Режим день/ніч | ICR |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 240°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 160°/с; нахил: 0.1° - 120°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів по 32 предустановки; 4 сценарії |
| Дія при спрацюванні тригера | попередньо встановлені, патрульне сканування, сканування шаблону, відеозапис на карту пам'яті, вихід |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Smart Tracking | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Тригери тривоги | виявлення руху, вхід тривоги, вихід тривоги, сигналізація про фальсифікацію відео, виняток |
| SVC | Підтримує |
| Кути огляду | панорама: Г:79°, В: 42°, PTZ Г: 60.2° - 2.3° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4 мм,5.9-188.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | Панорама: F1.6; PTZ: F1.5 |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | авто, ATW, натрієва лампа, флуоресцентна лампа, внутрішня, зовнішня, MWB, заблокований WB |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 3000 м |
| Спостереження за об'єктом | 1214 м |
| Розпізнавання об'єкта | 612 м |
| WDR | 120 дБ |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/ 1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відеокодек | H.265,H.264,MJPEG, H.264+, H.265+ |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 12+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення руху,Виявлення фальсифікації відео |
| Оптичний зум | 32x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 24В AC, Hi-PoE |
| Потужність споживання | макс. 42 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | Ø 220 / 382 мм |
| Вага | 4.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 577 ₴







