Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2AE4215TI-D(E) with brackets Hikvision 2Mp f=5-75mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | HDTVI PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -15 ° -90 ° |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | Нахил: 80 ° / с |
| Швидкість ручного керування | Поворот:: 0.1 ° ~ 80 ° / с, Нахил: 0.1 ° ~ 80 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 256 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Кути огляду | 53.8 ° до 4.0 ° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 5-75 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 до F3.5 |
| Швидкість затвора | 1 / 1с ~ 1 / 10,000с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний / ATW / Усередині / Зовні |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Перемикається відеовихід TVI / AHD / CVI / CVBS |
| WDR | 120 дБ |
| Керування фокусом | Авто / напівавтоматичний / ручний |
| Цифровий зум | 16x |
| Оптичний зум | 15x |
| Живлення | 12 VDC |
| Потужність споживання | Макс.20W (ІК: 7W) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 ° C to 65 ° C |
| Робоча вологість | ≤ 90% |
| Розміри | Ø 164.5 / 295 мм |
| Вага | 2000 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 747 ₴



