вверхвниз

Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2DE4415IW-DE(E) (S6) with brackets Hikvision 4Mp f=5-75mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 150 м |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 80°/с, нахил: 80°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1°/с - 80°/с, нахил: 0.1°/с - 80°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | Попередньо встановлене / Сканування шаблону / Сканування патруля / Автосканування / Сканування нахил |
| Електронна стабілізація зображення | Підтримує |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 ×1080, 1280×960, 1280×720, 704×576, 640×480, 352 ×288 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 55° - 4°; В: 33° - 2°; Д: 61° -4.6° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 5-75 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 - F2.8 |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560× 1440, 2048 × 1536, 1920 ×1080, 1280×960, 1280×720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 100 - 1500 мм |
| Виявлення об'єкта | 1500 м |
| Спостереження за об'єктом | 595 м |
| Розпізнавання об'єкта | 300 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 24 зони маскування |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704×576, 640×480, 352 ×288 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Підтримка браузерів | IE 8 to 11, Chrome 31.0+, Firefox 30.0+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Оптичний зум | 15x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб; NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,iVMS-4500,iVMS-5200, Hik-Connect |
| Відеобітрейт | 256 кбіт/с - 16384 кбіт/с |
| Мережеві протоколи | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,D |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC, 2.0 A |
| Потужність споживання | макс. 18 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | алюміній ADC 12, PC, PC+10% GF |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | Ø164.5 / 290 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 839 ₴







