Опис товару
PTZ-відеокамера DS-2PT3326IZ-DE3 Hikvision 2Mp f=2.8-12mm+2mm
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Користувачі / рівні | До 32 користувачів / 3 рівня (Адміністратор, Оператор, Користувач) |
| Режим день/ніч | ІЧ фільтр (ICR) |
| Приватні маски | 4 x 3 програмованих масок конфіденційності |
| SVC | Підтримує |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID і PW); Хост перевірка (MAC-адресу); фільтрація IP-адрес |
| Кути огляду | H: 120 ° -56,6 °; V: 61,8 ° -31,7 °; D: 149 ° -65 ° |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/30 000с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Автомат. / Ручн. / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 10-1500 мм |
| ROI | Основний потік підтримує вісім фіксованих областей |
| Керування фокусом | Напівавтоматичний / ручний |
| Цифровий зум | 8x |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх / 1 вих |
| Сумісність | Open-ended API, підтримує ONVIF, ISAPI, CGI, HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 256 Гб |
| Оптичний зум | 4x |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP / |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 24 Вт, 6 Вт (ІК вкл.) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Матеріал корпусу | PC + ABS,Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Ø 183 / 133.2 мм |
| Вага | 0.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 600 ₴









