Опис товару
Відеопанель DS-KV8413-WME1/Flush Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2 Мп HD-камера |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 16 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32 Кбіт / с - 160 Кбіт / с (MP2L |
| Кути огляду | По горизонталі: 129 °, по вертикалі: 75 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | Підтримує |
| WDR | True WDR |
| Операційна система | Вбудована ОС Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 4 |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4G |
| Тип відеосигналу | IP |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 10/100 М Етнернет |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP, стандартний SIP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Аудіокомпресія | Г.711 У |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | чотири кнопковий панель |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | DС 12 В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Робоча температура | Від -40 до +53 ° C |
| Робоча вологість | Від 10 до 95% |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 716 ₴





