Опис товару
Відеопанель DS-KV6113-WPE1(B) Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2 Мп |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 16 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32 Кбіт / с - 160 Кбіт / с (MP2L |
| Кути огляду | Г: 129°, В: 75° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| WDR | True WDR |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Тип відеосигналу | IP |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 10/100 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Метод роботи | однокнопочная панель |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Робоча температура | -40 - +53 ° C |
| Розміри | 138х65х27 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 245 ₴




