Опис товару
Відеодомофон DS-KH9310-WTE1 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| ROM/RAM | 4Гб / 1Гб |
| Аудіобітрейт | 64 Кб / с (G.711) / 16Кб / с (G.722.1) / 16 Кб / с (G.726) / 32 - 192 Кб / с (MP2L2) |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Операційна система | Android |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Локальне сховище | 4Гб внутрішньої пам'яті |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Аудіокомпресія | Г.711 У, Г.711 А |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% RH |
| Розміри | 187x137x26 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 542 ₴








