Опис товару
Відеодомофон DS-KH8350-TE1 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| ROM/RAM | 128Мб / 32Мб |
| Аудіобітрейт | 64 Кб / с (G.711) / 16Кб / с (G.722.1) / 16 Кб / с (G.726) / 32 - 192 Кб / с (MP2L2) |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 реле |
| Операційна система | Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD, макс 32Гб |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 10/100 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP, RTSP |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | 1 кнопка |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | 12 В DC/1 A |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% RH |
| Розміри | 180 × 140 × 22.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 642 ₴









