Опис товару
Відеопанель DS-KD9613-E6 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей / роздільна здатність | 10 '' LCD, 600 × 1024 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп x2 |
| Інтерфейси виходу | I/O 2 |
| Інтерфейси входу | I/O 3 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Камера | 2 x 2Мп камери |
| Тип карт | Mifare |
| Пам'ять облич | 5000 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| USB-вихід | Так |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Інтерфейси зв'язку | RS-485, USB, RJ-45 |
| Зчитувач | Mifare |
| Метод роботи | Ємнісний сенсорний екран |
| Живлення | 12 В DC, 2A |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 175 х 413 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 942,50 ₴



