Опис товару
Відеопанель DS-KD9203-E6 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 500 домофонів, 8 дод. станцій |
| Пам'ять карт / подій | 25000 карт |
| Камера | 2 × 2 МП |
| Пам'ять облич | 5000 |
| WDR | True WDR |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 10/100/1000 мбіт/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| RS485 | 2 |
| Метод роботи | 4.3" дисплей 800 × 480 + мех. кнопки |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 373 х 124 х 43.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 800 ₴


