Опис товару
Відеопанель DS-KD8003-IME1/Surface Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2МП CMOS |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Кути огляду | Г:180°, В:96° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| WDR | Підтримує |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Інтерфейс підключення | 1 порт (до 8 модулів) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Відімкнення замка | Реле x2 |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40° ~ +55° С |
| Розміри | 98x100x44 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 845 ₴



