Опис товару
Відеопанель DS-KD8002-VM Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Камера | 1.3МП CMOS |
| Аудіобітрейт | 64кб / с (G.711) / 16кб / с (G.722.1) / 16кб / с (G.726) / 32-128кб / с (MP2L2) |
| Тривожні (релейні) виходи | 8 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| Баланс білого | є |
| WDR | Підтримує |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 Port (1000M) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Так |
| Аудіокомпресія | Г.711У |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Тривожні входи | 8/4 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 15Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 ° ~ + 60 ° С |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% RH |
| Розміри | 418x145x61 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 610 ₴





