Опис товару
Відеопанель DS-KD3003-E6 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей / роздільна здатність | 3.5 "LCD 480х320 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2МП |
| Підключення зовнішнього зчитувача | RS485, Wiegand |
| Аудіобітрейт | 64 Кбіт / с (G.711) / 16 Кбіт / с (G.722.1) / 16 Кбіт / с (G.726) / 32 Кбіт / с - 160 Кбіт / с (MP2L |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Кути огляду | Г: 70 °, В: 118 °, Д: 132 ° |
| WDR | Підтримує |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1х 10/100/1000 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, RTSP |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | 2 (1 замок, 1 модуль розширення замка) |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Механічні кнопки |
| Тривожні входи | 4 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Робоча температура | -40 ° ~ + 55 ° С |
| Розміри | 357x124x55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 475 ₴



