Опис товару
Відеопанель DS-KD8103-E6 Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2 Мп |
| Аудіобітрейт | 64 Кб/с |
| Тривожні (релейні) виходи | 2 |
| Кути огляду | Г: 72°, В: 119°, Д: 132° |
| Тип підсвічування | LED |
| WDR | Підтримує |
| Кількість абонентів | 500 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві інтерфейси | 1 10/100/1000 мбіт/с |
| Інтерфейс підключення | Wiegand |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Зчитувач | Mifare |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | кнопки |
| Тривожні входи | 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 ° C - +55 ° C |
| Розміри | 418 × 145 × 61 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴






