Опис товару
Відеопанель DS-KV8413-WME1(B)/Flush Hikvision
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 2MP |
| Кути огляду | Г: 129°; В: 75° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| WDR | True WDR |
| Аудіовиходи | динамік |
| Аудіовходи | мікрофон |
| Кількість абонентів | 4 |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Тип відеосигналу | IP |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 10/100 Mbps Ethernet |
| Зчитувач | Mifare |
| RS485 | 1 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40° C - 53° C |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 806 ₴



