Опис товару
Бездротовий маршрутизатор RG-EW1200G Pro Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| Кількість портів | 4 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M WAN |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ac Wave2, MU-MIMO |
| Живлення | DC12В 1.5A |
| Потужність споживання | 14 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 220x140x36 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








