Опис товару
Бездротовий маршрутизатор RG-EW1800GX PRO Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 6 (802.11ax) |
| Кількість портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax + DL/UL MU-MIMO |
| Антена | 2.4 ГГц, 2×2 600 Мбіт/с; 5 ГГц, 2×2 1200 Мбіт/с |
| Живлення | DC 12 В, 1.5A |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Особливості | Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 180 х 180 х 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 255 ₴








