Маршрутизатор RG-EG105G V2 Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Кількість портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M Base-T (до 2 WAN портів) |
| Живлення | 220В AC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 206.5×108.5×28 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Маршрутизатор RG-EG105G V2 Ruijie
Iнтелектуальний 5-портовий маршрутизатор. Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; 5 портів 10/100/1000M Base-T, підтримка до 2 портів WAN; RAM 128 МБ; ROM 16 МБ; максимальна кількість клієнтів до 100; живлення 220 В змінного струму; максимальна кількість керованих комутаторів із хмарним керуванням: 128; підтримка локальної переадресації роумінгу рівня L2/L3 між точками доступу; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; 206.5×108.5×28 мм