Опис товару
Маршрутизатор RG-EG105GW Ruijie
| Бренд | Ruijie |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| ROM/RAM | 16\128 Мб |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 5 (802.11ac) |
| USB-вихід | 1 USB2.0 |
| Кількість портів | 5 |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M WAN (підтримка до 2 портів WAN) |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz і 5GHz |
| Живлення | 220В AC |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Розміри | 250 / 170 / 42 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Основні | |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 586 ₴








